برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. (1396). الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه. فصلنامه علمی ـ پژوهشی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5(2), 81-90.
نگین برات دستجردی; یاسمین عابدینی. "الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه". فصلنامه علمی ـ پژوهشی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5, 2, 1396, 81-90.
برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. (1396). 'الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه', فصلنامه علمی ـ پژوهشی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5(2), pp. 81-90.
برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه. فصلنامه علمی ـ پژوهشی زیست فناوری گیاهان زراعی, 1396; 5(2): 81-90.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.