مسعودی, حوریه, صبوری, حسین, طلیعی, فاختک, جعفربای, جبارالت. (1396). بررسی تنوع ژنتیکی و ارتباط برای صفات مرفوفنولوژیک و مقاومت به بیماری سفیدک پودری در ژرم‌پلاسم گندم با استفاده از نشانگرهای ISSR، IRAP و iPBS. فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 7(18), 41-56.
حوریه مسعودی; حسین صبوری; فاختک طلیعی; جبارالت جعفربای. "بررسی تنوع ژنتیکی و ارتباط برای صفات مرفوفنولوژیک و مقاومت به بیماری سفیدک پودری در ژرم‌پلاسم گندم با استفاده از نشانگرهای ISSR، IRAP و iPBS". فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 7, 18, 1396, 41-56.
مسعودی, حوریه, صبوری, حسین, طلیعی, فاختک, جعفربای, جبارالت. (1396). 'بررسی تنوع ژنتیکی و ارتباط برای صفات مرفوفنولوژیک و مقاومت به بیماری سفیدک پودری در ژرم‌پلاسم گندم با استفاده از نشانگرهای ISSR، IRAP و iPBS', فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 7(18), pp. 41-56.
مسعودی, حوریه, صبوری, حسین, طلیعی, فاختک, جعفربای, جبارالت. بررسی تنوع ژنتیکی و ارتباط برای صفات مرفوفنولوژیک و مقاومت به بیماری سفیدک پودری در ژرم‌پلاسم گندم با استفاده از نشانگرهای ISSR، IRAP و iPBS. فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 1396; 7(18): 41-56.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب