برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. (1348). الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه. فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5(2), 81-90.
نگین برات دستجردی; یاسمین عابدینی. "الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه". فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5, 2, 1348, 81-90.
برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. (1348). 'الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه', فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 5(2), pp. 81-90.
برات دستجردی, نگین, عابدینی, یاسمین. الگویی ساختاری از نقش واسطه‌ای خودتنظیمی و دانش و آگاهی در ارتباط بین نگرش به فناوری اطلاعات و ارتباطات و توانمندسازی در استفاده از آنها توسط مدیران مقطع متوسطه. فصلنامه علمی زیست فناوری گیاهان زراعی, 1348; 5(2): 81-90.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب